Mejla, ring eller kom förbi på en kaffe.

Vad kan vi hjälpa dig med?

Våra team

Account Management

FOUNDING PARTNER & HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

Niklas Kekonius

niklas@oddwork.se
Sandra Svanström

Account Manager

Sandra Svanström

sandra.svanstrom@oddwork.se 0703 298 687

ACCOUNT MANAGER

Jonas Jonäll

jonas.jonall@oddwork.se 0735 449 372

HEAD OF SALES @LIFE INSIDE

Niklas Busck

niklas.busck@oddwork.se 0730 846 244

Talent Management

Svartvitt foto på Ellinor Hellberg

SENIOR TALENT MANAGER (föräldraledig)

Ellinor Hellberg

ellinor@oddwork.se

TALENT MANAGER

Jessica Andersson

jessica.andersson@oddwork.se

TALENT MANAGER

Jacob Chalkley

jacob.chalkley@oddwork.se

TALENT MANAGER

Julia Harrysson

julia.harrysson@oddwork.se

Senior Talent Manager

Mikaela Ehk

mikaela.ehk@oddwork.se
Svartvitt foto på Mattias Marberg

TALENT MANAGER

Mattias Marberg

mattias.marberg@oddwork.se

TALENT MANAGER CONSULTANT

Marcus Hillemyr

marcus.hillemyr@oddwork.se

Project Management

FOUNDING PARTNER & HEAD OF EMPLOYER BRANDING

Charles Sinclair

charlie@oddwork.se

Managing Director Employer Branding

Angelica Netje

angelica.netje@oddwork.se

Projektledare

Emma Häregård

emma.haregard@oddwork.se

Projektledare

Johan Vildhede

johan.vildhede@oddwork.se

Senior Art Director

Alexandre Deplanck Enerskog

alex.deplanck@oddwork.se

Projektledare

Joanna Bratz

joanna@oddwork.se

Senior Strategic Copywriter & UX Writer

Karin Arbuthnott

karin@oddwork.se

CREATIVE DIRECTOR

Annika Derner

annika.derner@oddwork.se

Senior Strategic Copywriter

Iza Von Eyben

iza@oddwork.se

Copywriter

Cassandra Andersson

cassandra@oddwork.se
Svarvit profilbild av Pamela Zgud

Digital Specialist

Pamela Zgud

pamela.zgud@oddwork.se

Digital Specialist (föräldraledig)

Kajsa Bengtsson

kajsa.bengtsson@oddwork.se

HEAD OF DIGITAL

Alexandra Åhré

alexandra.ahre@oddwork.se
Svartvitt foto på Martin Ekenberg, Digital Specialist på Oddwork

Digital Specialist

Martin Ekenberg

martin.ekenberg@oddwork.se

Operations

CEO

Daniella Ravan

daniella@oddwork.se

FOUNDING PARTNER

Poyan Karimi

poyan@oddwork.se

EKONOMI- OCH ADMINISTRATIONSANSVARIG

Martina Myrén

martina.myren@oddwork.se

HEAD OF MARKETING

Julia Sjövall

julia.sjovall@oddwork.se 0701 419 030

Executive Board

CHAIRMAN OF THE BOARD

Mats Axell

BOARD MEMBER

Malin Persson

BOARD MEMBER

Therese Treutiger

Göteborg

Oddwork HQ
Kungsgatan 42
411 15 Göteborg

Stockholm

Oddwork Office
Norrsken House, Birger Jarlsgatan 57
113 56 Stockholm